Hakkımızda

Arvasis Bilişim ve Danışmanlık San. Tic. A.Ş. olarak dünyanın dijitalleşmesini sağlayacak zeki sistemler ve bu sistemleri bütünleştirerek raporlayacak yazılımlar geliştiriyoruz.

Geliştirdiğimiz platformlarla iş dünyasından sosyal hayata, teknolojinin kullanıldığı her yerin paydaşlarının ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. Sağladığımız dijitalleşme sayesinde, veriyi toplum refahını artıracak bilgiye dönüştürme imkanı sunuyoruz.

Biz Kimiz

  1. Windows, Linux, Unix ve MacOS işletim sistemlerinde çalışabilen yazılımlar üretiyoruz. Bu sayede yatırım maliyetlerinin düşmesini sağlıyor ve sistemlerin sürdürülmesi kolaylaştırıyoruz.

    Kurumsal sistemlerden otomasyona ve nesnelerin internetine kadar yaygın alanlarda birbirini destekleyen yazılımlarla sürdürülebilir bir dünya oluşturmak için çalışıyoruz.

  2. Vizyonumuz

    Refahın artırılması ve sürdürülebilirliğin sağlanmasında kullanılacak gerçek zamanlı veriyi kullanan ve zeki sistemlerle yönetilen dijital bir dünya oluşturmaktır.

  3. Misyonumuz

    Herşeyin interneti ve simülasyon teknolojisini kullanarak dijitalleşmeyi sağlayacak platform bağımsız ve zeki yazılımlar geliştirmektir.