Ürünler

Arvasis platformu dünyadaki dijital dönüşümü sağlayıp sürdürülebilir bir yapı kurmak amacıyla geliştirilmiştir. Bu platform işletim sisteminden bağımsız çalışırken farklı donanım, platform ve yapılara kolayca uyum sağlayacak esnek bir yazılım olarak tasarlanmıştır.

Arvasis platformu hem veri toplayıp, topladığı verileri analiz eden zeki sistemleri, hem de gerçek zamanlı planlamayı sağlayacak kurumsal yazılımları içermektedir. Kataloğumuzu linke tıklayarak indirebilirsiniz.

  1. ARVASİS MRP II

    Arvasis MRP II üretimi gerçek zamanlı planlamaya yönelik varyant (çeşit) yönetimi sağlayan bir üretim planlama yazılımıdır. Arvasis MRP II yazılımı üretim simülasyonu, gerçek zamanlı üretim planlama ve gerçek zamanlı stok yönetimi ile üretim planlamada kullanılacak güçlü bir araçtır. Özellikle Arvasis sensör sistemi ile bütünleşik çalıştırıldığında sahada gerçekleşen ve planlanan arasındaki farkla tahmini gecikmeleri görmenizi sağlayacak güçlü bir araçtır.

  2. ARVASİS STOK KONTROL SİSTEMİ

    Arvasis stok kontrol sistemi, depo hareketlerini barkod, RFID ve Arvasis sensör sistemi ile gerçek zamanlı takip etmenizi sağlayan etkin bir araçtır. Özellikle Arvasis sensör sisteminin ürünleri tanıma özelliği sayesinde kalite kontrol ve paketleme esnasında parçaların doğru pakete yerleştirilmesinin kontrolü yapılabilmektedir.

YÜKSEK TEKNOLOJİ

ENTEGRE VE BAĞIMSIZ PLATFORM

ARVASİS SENSÖR SİSTEMİ

Arvasis sensör sistemi dijitalleşmeyi sağlamak, akıllı şehirler ve insansız fabrikaların geliştirilmesinde kullanılmak için tasarlanmış bütünleşik ve güçlü bir platformdur. Bu platformla toplanan veriler çeşitli yapay zeka algoritmalarıyla işlenebilmektedir. Ayrıca sensörlerle çeşitli kablolu ve kablosuz haberleşme protokolleriyle haberleşmeye imkan sağlayan platform gerçek zamanlı veriyi toplamak, analiz etmek ve yönetmek için geliştirilmiştir.

PARAMETRİK VE ZEKİ